Veiling oktober 2017

Special oktober: Ron Klein Breteler collectie. Object: Appartement, Betreft: Executieveiling (hypotheek). Omschrijving: het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de eerste verdieping met schuur op de begane grond. Omschrijving: bedrijfspand met 2 bovenwoningen, ondergrond, erf en verdere aanhorigheden Globale indeling: begane grond: entree, kantoorruimten, berging, toiletten, magazijnruimten. Kunst-, Antiek- en Inboedelveiling December. Kijkdagen: 2 tot en met 5 november: Veiling: 6 november. Onze veiling bestaat uit 2 grote delen: onze klassieke veilng van oude aandelen van over de hele wereld, aangevuld met een.

Ferdinand Delvaux, Laurent Delvaux, Théodore Fourmois, Paul Gavarni, Louis Haghe, Ferdinand de Lafage, Balthasar Ommeganck… Cartografie en Reizen : wereldkaart. Op de veilinglocatie is geen vorkheftruck aanwezig. Online veiling van Nooijen Terrreininrichting. General information: Six times a year auction house Van Spengen organises an extensive art and.

De veilingzaal van Galerij De Vuyst werd druk bezocht voor deze 168ste veiling, zowel in de namiddag- als in de avondsessie, en ook via de telefoon werd enthousiast meegeboden.

Veiling oktober 2017

Er werden dan ook mooie resultaten. Nog even en dan gaat de veiling eindelijk digitaal van start. In de stripveiling van zondag 10 december was er een mooi aanbod in de categorie Vlaamse Klassiekers. Deze veiling wordt georganiseerd door Auctiontraq B. Vanaf een boerenwagen worden meer dan 300 kavels geveild. Variërend van allerlei zilverwerk, bijbels met goud en zilver sloten, porselein, klein meubelen, waaronder een commode, een Friese staartklok, schilderijen van oa. Zwart, maar ook gouaches van Anton Heyboer en werk van.

Houtveiling te Hardenberg, 337 kavels. Daarnaast wordt deze dag mogelijk gemaakt met de hulp en steun van vele andere. Wij adviseren je van de kijkdag gebruik te maken. Veilinghuis Peerdeman in Utrecht verzorgt veilingen van kunst, antiek en inboedels. Ook taxaties en ontruimingen worden professioneel en zorgvuldig uitgevoerd, zelfs buiten de regio Utrecht. Wierdense kunstenares Ingrid Groeneveld. Een uitgelezen kans om prachtig werk van Ingrid in uw bezit te krijgen.

De veiling Aziatische kunst vindt plaats net voor Asia Week London! Uit diverse private collecties mogen we Chinees en Japans porselein, beeldhouwwerk, schilderijen, jade, antiek ivoor en meer aanbieden. En niet alleen de kwantiteit sprak tot de verbeelding, ook ditmaal kwamen er verbluffende stukken binnen. Het gevolg was een bij vlagen spectaculaire veiling waarbij een beeldje van Botero maar. De oktoberveiling van het Wereldwiskunde Fonds is begonnen! De jaarlijkse oktoberveiling van het Wereldwiskunde Fonds is weer gestart. Van boeken over didactiek en oude Nederlandse. SPECTACULAIRE AVOND MET FANTASTISCHE OPBRENGST.

Daarnaast veilen wij boedels en houden wij geregeld thema- veilingen. Verkocht: 20e Eeuwse Toegepaste Kunst: 88,3% 20e Eeuwse Sieraden: 93,8% Fotografie: 55,8 %. Bij deze kondigen wij weer een nieuwe veiling aan. In het totaal zitten er een kleine 900 namen in de veiling, er kan geboden worden van 10 euro en er. Veulenveiling Prinsjesdag veilt de beste spring- en dressuurveulens, dit jaar vindt de veulenveiling plaats op dinsdag 19 en woensdag 20 september. De YiPArt Fotoveiling is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de grootste benefiet fotoveiling van Nederland.

Het is voor kunstliefhebbers een bijzondere.