Veiling utrecht antiek

Veilinghuis Peerdeman in Utrecht verzorgt veilingen van kunst, antiek en inboedels. Ook taxaties en ontruimingen worden professioneel en zorgvuldig uitgevoerd, zelfs buiten de regio Utrecht. Vier Chinees porseleinen borden, decor: 8 onsterfelijken, Xuande gemerkt, 19e eeuw. Liefhebbers van technische en medische instrumenten, nautische instrumenten, globes en planetaria, kwikbarometers, anatomische modellen en farmacie items kunnen zich bij Van Leest Antiek in Utrecht wel even vermaken. Van Leest bezoekt regelmatig beurzen, veilingen en handelaren binnen Europa om nieuwe. Veiling Utrecht is het adres voor veiling van kunst, antiek, inboedel- en onroerende goederen en taxaties ten behoeve van boedelscheidingen, successie en verzekering.

Veiling Kunst, antiek en design op zondag 17 december. Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen in de provincie Utrecht van boedels uit faillissementen die door de curator worden aangeboden. Verder vindt u hier ook niet faillissement gerelateerde online antiek en kunst veilingen. Openbaar online veilinghuis in Hilversum voor kunst, antiek, schilderijen, meubels, goud, zilver en design. Kom voor een vrijblijvende taxatie en het kopen en verkopen van antiek. Hij was er toen al enkele jaren veilingmeester.

De bedrijfsnaam veranderde van Notarishuis Utrecht in Venduhuis Utrecht. Buijsert heeft de hoogtij dagen van dit bijzondere veilinghuis meegemaakt, maar ook de komst van het internet dat grote veranderingen teweeg bracht, ook in de kunst en antiekwereld.

Veiling utrecht antiek

Ben je op zoek naar een antiek veiling of veilinghuis, omdat je zelf iets wil gaan laten veilen of omdat je zelf geïnteresseerd bent in specifieke objecten? Derksen Veilingbedrijf gevestigd in Arnhem aan de Amsterdamsewegseweg.

Alleen biedingen via de website geen live stream tijdens de veiling. Bied uw object nu aan en onze professionele experts voorzien u graag van een kostenloze en professionele taxatie. Veilinghuis De Ruiter biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct. Nieuwe website, een eigen account, meer kans op succes! Welkom op de nieuwe website van het Venduehuis der Notarissen.

Bent u op zoek naar een modern of klassiek schilderij? Een foto, een grafiek of een beeldhouwwerk? In ons aanbod treft u werk van siep. Mocht u antiek in uw inboedel hebben dan kunt u met de waardevolle spullen naar een antiekzaak gaan of aanbieden op een veiling. Wees gerust, u hoeft niet de staande Friese klok het hele land door te slepen op zoek naar iemand die.

Een – Utrecht gemerkte plateel jardinière. Kunst en antiek bij Veilinghuis Onder de Boompjes Veilinghuis Onder de Boompjes uit Leiden veilt kunst en antiek. Naast een antiek vind je ook veiling, organisatieadvies, markthandel, webshop en postorder, detailhandel. Bij antiekveilingen in Utrecht komen prachtige antieke objecten onder de hamer. Verbaas u over het veelzijdige aanbod waarin u gegarandeerd een.

Veiling utrecht antiek

De Dubbele Deur Antiek presenteert een grote collectie prachtige antieke meubelen. Ook kunnen wij u adviseren bij aankoop of verkoop van antiek over het inschakelen van de verschillende veilingbedrijven in Nederland of daarbuiten. Wij houden ons niet bezig met het organiseren van antiekveilingen.

De veiling en de kijkdagen vinden plaats in het MPO-kantoor in IJsselstein. Wanneer u de hele catalogus rustig wilt doorkijken, klik dan op onderstaande afbeelding:. Op zaterdag 28 maart vond de kunst en curiosa veiling plaats in de Voorhof, naast de Oude Kerk. De Liefde- Utrecht, met mooie zwart wit gravures.

De volledige bibliotheekvan uitgever Johan Polak. Dionyzos – Antieke verhalen – Antiek toerisme – Schimmen van schoonheid–Legende, mytheenfantasie. We deden dat onder andere voor snoezelmaterialen Mytylschool Ariane de Ranitz, ondersteuning kinderen in eenoudergezinnen in opvanghuis Kiran Namaste in Nepal.