Veilinghuizen antiek nederland

Ben je op zoek naar een veilinghuis voor een antiek veiling, omdat je zelf iets wil gaan laten veilen of omdat je zelf geïnteresseerd bent in specifieke objecten? Dan is het handig dat je een overzicht hebt van alle veilinghuizen in Nederland. Zo bestaan er veilinghuizen die een locatie hebben, zodat je daar heen kan gaan. Veilinghuis Van Spengen, gevestigd in Hilversum, ontleent zijn naam aan oprichter Kees van Spengen. Nieuwe website, een eigen account, meer kans op succes!

Welkom op de nieuwe website van het Venduehuis der Notarissen. Veilinghuis Peerdeman in Utrecht verzorgt veilingen van kunst, antiek en inboedels. Ook taxaties en ontruimingen worden professioneel en zorgvuldig uitgevoerd, zelfs buiten de regio Utrecht. Meteen aan het begin van het jaar weer een leuke veiling met betaalbare kunst en antiek bij Veilinghuis Korendijk in Middelburg. De kijkdagen voor deze veiling zijn. Veilinghuis de Voorstraat uit Zwolle veilt postzegels en ansichtkaarten uit Nederland en internationaal. Hieronder vindt u van diverse veilinghuizen een overzicht van online antiek en kunst veilingen van boedels uit faillissementen die door de curator worden.

Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, etc. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland . Wij kunnen voor u een taxatie verrichten ten behoeve van assurantie, verdeling, successie en boedelscheiding. Werkgebied: Nederland en België, daarbuiten in overleg. SKO gecertificeerd Register Taxateur Algemeen: kunst – antiek – boeken – tekeningen – prenten – nautica – scheepsmodellen – wijnen – inboedelgoederen. Wij organiseren twee keer per jaar een kustveiling en antiekveiling.

Veilinggebouw de Zwaan is het oudste Veilinghuis voor Kunst en Antiek van Amsterdam. Door te kiezen voor ons veilinghuis kiest u voor een professionele benadering van een nationale en internationale kopersmarkt. Drie à vier keer per jaar houden wij een uitgebreide Algemene Kunst- en Antiekveiling in ons fraaie pand. Onze vestiging concentreert zich op het taxeren en het innemen van kunst voor veilingen in Londen, Parijs, New York, Hong Kong en Genève. Dankzij ons internationale netwerk van specialisten kunt u. Een veilinghuis, ook wel venduhuis of venduehuis, is een onderneming die vanuit een vaste locatie veilingen, dus openbare verkopingen, organiseert.

Veilingen en veilinghuizen kunnen vele categorieën omvatten: kunst in het algemeen en beeldende kunst in het bijzonder, antiek, paarden, verzamelobjecten en curiosa. Kijk bij NIEUWS voor de te volgen stappen! Onze klanten zitten tegenwoordig over de hele wereld. Maar zoals de naam al zegt is het Middelburgs Veilinghuis van oudsher een echt Middelburgs instituut. Middelburg is na Amsterdam een van de belangrijkste kunst- en antiekcentra van Nederland. Het Zeeuws Veilinghuis te Middelburg organiseert vier kunst- en antiekveilingen per jaar.

Door de sterke focus op kwaliteit behoort het tot de top van Nederland en België. Enkele specialiteiten: Schilderijen uit voormalig Nederlands Indië, Zilver, Aziatica (w.o. Chinees porselein), Sieraden, Kunst en antiek gerelateerd aan. Ook totale verzamelingen en inboedels. De volledige catalogus staat circa 1 week voor de veiling online. Met een ruime klantenkring van over de gehele wereld, het adres om uw items te laten veilen, tegen slecht 10%.

Veilinghuis Timothy is een antiek – en kunst en schilderijen veiling gelegen in Slijk-Ewijk, Gelderland.