Zadelhof veiling

Openbaar online veilinghuis in Hilversum voor kunst, antiek, schilderijen, meubels, goud, zilver en design. Kom voor een vrijblijvende taxatie en het kopen en verkopen van antiek. De klassieke villa was te kleinschalig nu het bedrijf getransformeerd was in een online veiling. Aan de Nieuwe Havenweg 53a waar het bedrijf tot op heden is gevestigd, hadden zij de mogelijkheid de veiling nog verder uit te breiden.

Hier treft u het huidige of meest recente veilingaanbod aan. Een week voor aanvang van de kijkdagen, staat de complete catalogus online en gaat het bieden van start. Zodoende kunt u gemakkelijk een bod. Uiteraard worden ook in deze sectie de 29% aan veilingkosten in rekening gebracht. Koop het gewenste artikel met één klik aan, of kom bij ons langs om het eerst in het echt te. Mocht het een schilderij of onduidelijke foto betreffen, dan kunnen wij u ook verzoeken bij ons langs te komen, opdat de taxateur het artikel in het.

Alle pakketten worden met zorg ingepakt, opdat ook de meest kwetsbare artikelen gemakkelijk vervoerd kunnen worden per post. Van Zadelhoff veilingen en taxaties. De artikelen zijn direct aan te kopen voor een vaste prijs inclusief btw. Koop het artikel met één klik aan of kom bij ons langs om het eerst in het echt te. U kunt nu ook al bieden op de kavels van uw interesse! Dit wil zeggen dat er zekerheid bestaat met betrekking tot deskundigheid en betrouwbaarheid. Of het nu gaat om het kopen of verkopen van goederen op een veiling, de bij de TMV.

De snelste manier om uitsluitsel te krijgen of goederen bij ons geveild kunnen. Kenners en verzamelaars van werk van Piet Mondriaan houden hun adem in. Werken waren ook gesigneerd door Dali, en ervan uitgaande dat ik bij een gerenomeerd veilinghuis koop de taxateurs zijn heb ik geen moment. Nee, dit is geen publiciteitsstunt”, verzekert Ronald van Zadelhoff van het gelijknamige veilinghuis in Hilversum. De politie is bloedserieus: zondag namen agenten een negentiende-eeuws damespistooltje in beslag. Naast vele kavels ansichtkaarten van Hilversum en omgeving in vervlogen tijden vallen twee olieverf schilderijen van Lion Schulman op. Ik denk dat het woord in de veiling genomen afkomt omede men bij het veiling vaak meer wil hebben als men denkt.

En niet krijgt zonder dat je er watt aan kan doen. Dat de verkoop gewoon door gaat Dat is zoo bij veilingen bvb Met de veiling klok. Johannes antwoordt op het onderwerp: Zadelhof veiling. Ik kon er niet achter komen wanneer de termijn voor het bieden sluit, maar tot nu toe vind ik de biedingen op mooie stukken bijzonder laag. Unieke collecties juwelen, horloges en luxuries worden uitsluitend online geveild. Tijdens de introductiebijeenkomst op 10 mei a. Ontvang het laatste nieuws in uw inbox, meldt u aan voor onze nieuwsbrief Aanmelden. Zadelhoff -auctions verzamelaars, liefhebbers en media een preview. Een bijzondere vondst: twee tekeningen in poëziealbum van de hand van Piet Mondriaan.

De gedwongen veiling van ruim honderd bouwkavels van projectontwikkelaar Megahome heeft 3,6 miljoen euro opgeleverd. Met de onderhandse verkoop van nog eens honderd andere kavels wordt dat bedrag verdubbeld. Dat meldt makelaar DTZ Zadelhoff die de veiling in opdracht van de Rabobank. Veilingvoorwaarden liggen uiterlijk vanaf 8 dagen voor de veiling ter inzage bij de notaris. Op de website kunt u ook de datum en tijd van de kijkdag vinden. Indien na de veiling het object niet verkocht is, wordt conform het voorstel overgegaan tot sloop.

Nog slechts één appartement beschikbaar! Aan de Vaartweg, op het terrein van het voormalige Veilinghuis Zadelhoff, in de directe nabijheid van het.